Partneri

 

Partnerský penzion: „Na Kvildě“.

Zde můžete navštívit kavárnu s cukrárnou. Po předchozí domluvě lze využít saunu s infrasaunou a půjčovnu letních a zimních sportovních potřeb (na oboje se vztahuje 10% sleva).

Více informací na www.nakvilde.cz

cenik

 

Orientační ceny pokojů (přesná cena Vám bude sdělena na vyžádání):    

     Dvoulůžkový pokoj   (900 - 1.000,- Kč)

     Třílůžkový apartmán s možností přistýlky  (1.500 – 1.800,- Kč)

     Čtyřlůžkový pokoj  (1.800 – 2.000,- Kč)

     Čtyřlůžkový pokoj s možností přistýlky  (1.800 – 2.200,- Kč)

 

Cena pokoje obsazeného pouze jednou osobou je smluvní, zpravidla je zde příplatek + 70%.

 

Cena za ubytování pouze na jednu noc je 500 - 600,- Kč za osobu.

 

V ceně nejsou zahrnuty poplatky OÚ, které činí 14,- Kč za osobu na noc. Poplatky se nevztahují na děti do 18 let, studenty a osoby starší 70 let.

Intro

Vítáme Vás!

Ubytování v soukromí prošlo na podzim roku 2017 kompletní rekonstrukcí. Všechny pokoje a celé zázemí je tedy úplně nové. Celý objekt je vytápěn tepelným čerpadlem.

 Nabízíme Vám ubytování v klidné části nejvýše položené obce v Čechách. K dispozici jsou Vám čtyři pokoje - dvoulůžkový, třílůžkový apartmán s přistýlkou (ložnice, kuchyně a jídelní kout pak ve druhé místnosti), čtyřlůžkový a čtyřlůžkový pokoj s přistýlkou. Celková kapacita je 13 lůžek a 2 přistýlky. Pro Vaše nejmenší máme k dispozici také dětskou postýlku.

Všechny pokoje jsou vybavené vlastní koupelnou (WC, sprchový kout, umyvadlo), kompletně vybavenou kuchyňskou linkou (lednice, indukční varná deska, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí, mycí prostředky).

K dispozici je Vám vlastní parkoviště přímo u objektu. Využít můžete také posezení s možností grilování, ohniště. Pro nejmenší pak pískoviště a dětskou skluzavku s houpačkou.

Kola, lyže a veškeré další sportovní potřeby je možno uschovat v objektu.

!!!   Neposkytujeme ubytování se stravou  !!!

Není u nás možný pobyt se zvířecími kamarády !